Přeskočit na obsah
výroba elektrických rozvaděčů

Výroba elektrických rozvaděčů

Celý proces výroby začíná nabídkou vypracovanou na základě zákazníkem předané projektové dokumentace, specifikace a individuálních požadavků zákazníka na provedení, umístění a parametrech daného elektrického zařízení. Pokračuje objednávkou rozvaděčových skříní, elektroinstalačního materiálu, konstrukčního zpracování, výrobou a povrchovou úpravou pomocných konstrukcí až po samotnou montáž na dílně, zkouškách a dopravy na místo určení.
Základem firmy jsou zkušení zaměstnanci s minimálně 20-ti letou praxí v oboru a potřebnými doklady a školeními pro výkon své profese na nejvyšší možné úrovni, pracující v bývalém zaměstnání na speciálních zakázkách určených jak pro tuzemský trh, tak i do celého světa.
Firma též v případě nadměrné vytíženosti své výrobní kapacity spolupracuje s externími pracovníky tak, aby byla schopna plně pokrýt aktuální poptávku ze strany svých zákazníků.

Firma KB-ENERGO SERVICE s.r.o. realizuje též zakázky do oblastí ohrožených
zhoršenými povětrnostními podmínkami a místními vlivy jako jsou například:

– oblasti se zvýšenou seismicitou – máme zkušenosti s výrobou velkoobjemových rozvaděčových sestav odolávajících zvýšené seismicitě o hodnotě až 0,6 G.

– oblasti se zvýšenou vlhkostí (agresivní prostředí + vlhké tropy) – máme zkušenosti s výrobou speciálně povrchově upravených (galvanicky zinkovaných či nerezových) skříní, s následným speciálním nátěrem pro agresivní prostředí (vlhké tropy)

– prostředí se zvýšenou koncentrací H2S

– prostředí vyžadující výrobu rozvaděčů v bez-halogenovém provedení – prostředí s možným přístupem laické obsluhy – rozvaděče dle norem UL/CSA pro americký a kanadský trh

Firma KB-ENERGO SERVICE s.r.o. disponuje moderní technikou pro tvorbu výkresové dokumentace – vlastní licenci programu AUTOCAD LT. Veškeré označovací štítky komponentů rozvaděčů, návlačky na vodiče, štítky u přístrojů na dvéřích, výrobní šťítky rozvaděčů jsou psané strojně – dle požadavků zázakníka.

Snažíme se ze všech sil klást co největší důraz na kvalitu provedení naších výrobků, jejich praktičnost, přehlednost a v neposlední řadě na jejich bezpečnost při provozu.

výroba elektrických rozvaděčů
Výroba elektrických rozvaděčů
Kontaktní formulář

KB-ENERGO SERVICE s.r.o.

Čelakovského 512
33202 Starý Plzenec
IČO : 09400168
DIČ : CZ09400168
tel.: +420 604 798 314
www.kb-energo.cz